Reference některých našich klientů

P1711759

Tomáš B.

Kiteboarding jsem se naučil v Kite4fun před dvěma lety a od té doby miluji tento sport. Lukas a Martin jsou vynikající instruktoři a Andrea je tak vstřícná a laskavá, když potřebujete něco sjednat ohledně svého pobytu. Ve vodě i na pláži je zábava, chladná a přátelská atmosféra. Nové umístění v El Gouně je opravdu skvělé, úžasné kite centrum. Těším se, až se zase vrátím.

P1711849

Marcel M.

Úžasný spot a úžasní lidé. Trochu jsem měl předsudky z Egypta, ty ale po prvním dni rychle vzaly za své. Spot je parádně velký, žádné mačkání s mnoha lidmi. Mělká voda skoro kilometr od břehu . Zázemí je parádní, sprchy, čisté WC, příjemný personál a výborné jídlo. Platit se dá kartou. Atmosféra v kite škole je velmi přátelská, rodinná, hned máte pocit, že se znáte už dlouho. Se vším vám poradí, nic není problém. Instruktoři jsou skvělí Nejen že umí velmi rychle naučit jezdit, dokonce i na Wing foilu, což tam nikdo jiný nedělá, ale umí výborně jezdit i skákat. Což předvedli na mistrovstí Egypta, které se konalo ve vedlejší škole. A to co předváděli mimo soutěž bylo ještě o level výš. Už se těším, až přijedu příště a beru celou rodinu.

P1811977

Ovi A.

Zkuste a uvidíte – nemá to chybu. Je to jako popisovat jak chutná prosecco s čerstvou jahodou. Musíte to vyzkoušet, aby jste si to zamilovali :-). Pak už nebudete váhat. Celková úroveň celého týmu Kite4Fun předčila mé očekávání a proto tam jedu znovu.

P1622082

Jiří O.

Tady proste rozjezdi i nejvetsi jelita na svete;-D.!! Zkusil jsem i jine spoty, ale tady jsou nejlepsi podminky pro zacatecniky. Melke krasne more, konstantni vitr, skala draku na vsechny prilezitosti. A jestli nahodou budete chtit vzdat, tak mate smulu, protoze zdejsi instruktori to proste s vami vybojuji! Dekujeme teamu a tesime se priste na vode…

Screenshot 2022-02-11 at 09.11.59

Tereza K.

V dubnu 2021 jsem vyrazila na začátečnický kurz kitingu do Kite4fun v El Gouně a bylo to asi nejlepší rozhodnutí, které jsem letos udělala :D. Vše bylo naprosto perfketní. S Andreou jsem od začátku řešila všechny praktické věci kolem příjezdu a ubytování a vše probíhalo naprosto bez jakýcholiv komplikací. Hned po příletu jsem se vydala do centra Element Watersports a místo si hned zamilovala – skvělé zázemí, výborná kuchyně a servis. S Lukášem jsme se pak hned vydali do vody a celý kurz jsem si moc užila. Andrea s Lukášem, spolu s ostatními lektory, jsou úžasná parta, díky níž se tu budete cítit jako doma 🙂

Screenshot 2022-02-11 at 09.00.34

Mirek Šulda

Řadu let si nemůžeme vynachválit školu Kite4fun a tým kolem Lukáše s Andreou. Nový spot v El Gouně však ještě překonal naše očekávání. V centru je veškerý komfort, na půjčovně prakticky neomezené vybavení Flysurfer, obrovská mělká laguna s dostatkem prostoru a rescue servisem. Zázemí je dokonalé nejen pro kite ale i pro chvilky volného času a to i pro malé děti, kterým za celý den chyběla už jen vlastní karta do restaurace. Naše děti (8, 10 let) poprvé okusily začátky ježdění pod bezvadnou výukou trpělivého trenéra Martina, takže se těší na další pokračování. Jediný problém byl, že neustále foukalo, takže se nedalo odolat jezdit do vyčerpání.

kite kurz, kite škola, kite škola Egyot, kite kurz Egypt, kite4fun, kiteboarding

Michal J.

Ve škole kite4fun jsem zažil neuvěřitelně nádherný a vzrušující týden. Byla to paráda a každodenní radost z pokroků na kitu. Díky profesionálním instruktorům z kite4fun, metodice výuky, vybavení a parádnímu místu jsem se za týden naučil v kurzu Nezávislý kiter více než samouci za 2 roky. Jasně, že jsem vypil dost vody při učení, občas jsem se pral s drakem a neplánovaně jsem letěl pár metrů a bolelo mě tělo, ale každý den jsem se radoval z nových zkušeností a velkých pokroků. Instruktor Tomáš Pácl mě vedl pomocí vysílačky, dával přesné pokyny, chválil a motivoval. Místo v Egyptě bylo na učení ideální – čistá, teplá a mělká voda s písečným dnem. Celý tým kite4fun byl přátelský a profesionální. Mooooc jsem si to užil a těším se na další pokroky na kitu. Díky.

kitesurfing, kiteboarding, kite, kite škola. kite school, kite trip, kite kurzy, kite kurzy egypt

Zuzana K.

Moc děkuji celému týmu Kite4fun za super týden! Hlavně @Andrey Todd za trpělivost, ochotu a skvělý přístup při učení. Díky němu jsem se naučila jezdit a kiting si zamilovala, a už se nemůžu dočkat, až zase vyrazíme do Egypta znovu. Mají tam výborné zázemí, hromadu vybavení a úžasné podmínky pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Celý tým je velmi přátelský, a rádi se s vámi skamarádí a posedí na pivku. Určitě se co nejdříve vrátíme 

kiteboarding, kite,kite trip, kite kurz, kite kurzy, kite škola, kite škola Egypt, kite kurzy Egypt. dovolená

J.Laitner

Kitesurfing, to jsi ty, vítr, voda a neuvěřitelná porce zábavy a adrenalinu! Často jsem si říkal, že se ho „někdy“ musím naučit a pořád jsem to jen odkládal… Nu a asi před třemi týdny jsem se konečně odhodlal a řekl si, že buď teď, nebo nikdy, a odjel jsem do Egypta poznat na vlastní kůži, co tenhle úžasný sport obnáší a naučit se ho. Vybral jsem si školu www.kite4fun.cz a byla to trefa do černého! Česká Kite škola kousek od Hurghady, kterou vede parta fajn lidí a také místo se skvělým zázemím. I přesto, že mi vítr moc nepřál, tak jsem se díky Andrejovi a Tomášovi za týden nejen postavil na prkno, ale byl jsem schopen sám jezdit! Sám jsem trenér a vím, jak je pozitivní motivace pro klienta důležitá, a s vděčností přiznávám, že se mnou oba kluci měli opravdu svatou trpělivost. Jen pro příklad, za posledních 20let jsem si dohromady nespletl levou a pravou tolikrát, jako za těch pár dní na prkně 

kite Egypt, kite škola egypt, kiteboarding, kitesurfung, kite trip, kite skola, kite kurzy

M. Šulda

Jsme pořád plní dojmů z nádherného týdne, který opravdu vyšel na 100%. Neměli jsme čas ani na bazén, protože jen s krátkými odpočinky jsme  každý den strávili na kitu a hodně jsme se toho u vás naučili. Moc si ceníme mimořádných podmínek pro kiting i relaxaci v krásném, klidném a pohodovém prostředí.