Vysočina

Snowkiting na Vysočině je znám kolem Frýšavy, Jihlavy, Havlíčkova Brodu, Ždáru nad Sázavou a hlavně kolem Nového Města na Moravě. Kolem Nového Města na Moravě naleznete několik vyhlášených snowkite spotu (Pohledec, Sněžné, Lísek). Vysočina se tímto řadí mezi velmi oblívené místa a je velice vyjímečná svojí rozlehlostí a členitostí terénu.  Jsou zde jak kopce pro vysoké skoky, tak i rovinky pro pohodové ježdění. 

Snowkiting je nyní velmi populární novodobý sport. Máš rád sníh na nohou lyže nebo snowboard a chceš zkusit něco nového? Tak pro tebe je právě snowkiting. Stačí už jen kitevítr, zasněžená pláň a můžeš kitovat jak tě napadne. V České Republice jsou ideální podmínky pro snowkiting, je tu mnoho nezalesněných plání, kopců a v zimní období i dostatek větru.

kite školou Kite4Fun se naučíš snowkiting velmi rychle a hlavně bezpečněPujčíme ti veškeré kite vybavení, bude se o tebe starat proškolený a zkušený osobní instruktor – majitel kite školy KITE4FUN a zároveň jeden z nejlepší kite jezdců v České Republice s mnoha letou zkušeností s kitingem.