Šumava

Šumava pro snowkiting není uplně optimální – je velice zalesněna. Nicmenné je zde velice velký snowkiting spot a to Lipno – pokud je zmrzlá vodní nádrž můžeme ji využivat pro snowkiting s velmi čistý a častým větrem. Mimo Lipno zde nalezneme snowkite spoty jako jsou Nové Hutě a Klepy. Lipno je dostupné z Prahy za 2,5h – možnost využítí spolujízdy na snowkiting kurz za 300kč/os.

Snowkiting je nyní velmi populární novodobý sport. Máš rád sníh na nohou lyže nebo snowboard a chceš zkusit něco nového? Tak pro tebe je právě snowkiting. Stačí už jen kitevítr, zasněžená pláň a můžeš kitovat jak tě napadne. V České Republice jsou ideální podmínky pro snowkiting, je tu mnoho nezalesněných plání, kopců a v zimní období i dostatek větru.

kite školou Kite4Fun se naučíš snowkiting velmi rychle a hlavně bezpečněPujčíme ti veškeré kite vybavení, bude se o tebe starat proškolený a zkušený osobní instruktor – majitel kite školy KITE4FUN a zároveň jeden z nejlepší kite jezdců v České Republice s mnoha letou zkušeností s kitingem.