Krušné hory

Krušné hory jsou zářivým důkazem. Náhorní plošina dlouhá 100km, kde je většiny zimy sníh a s velmi častým větrem. Kite škola Kite4fun dělá snowkiting kurzy poblíž Moldavy, Adolfova, Výslunní, Satzung a Božího Daru. Všechny tyto lokality jsou dostupné do 1,5h autem z Prahy. Lze využít spolujízdu za 300kč/osoba.

Snowkiting je nyní velmi populární novodobý sport. Máš rád sníh na nohou lyže nebo snowboard a chceš zkusit něco nového? Tak pro tebe je právě snowkiting. Stačí už jen kitevítr, zasněžená pláň a můžeš kitovat jak tě napadne. V České Republice jsou ideální podmínky pro snowkiting, je tu mnoho nezalesněných plání, kopců a v zimní období i dostatek větru. Stačí už jen kite, vítr, zasněžená plán a můžeš kitovat, jak tě napadne!

kite školou Kite4Fun se naučíš snowkiting velmi rychle a hlavně bezpečněPujčíme ti veškeré kite vybavení, bude se o tebe starat proškolený a zkušený osobní instruktor – majitel kite školy KITE4FUN a zároveň jeden z nejlepší kite jezdců v České Republice s mnoha letou zkušeností s kitingem.

 

Krusne hory video 2013