Reference některých našich klientů

Nela J.

Dokonala dovolena, kde jsem se konecne rozjezdila a prisvojila si 4. pilir kitingu – Feeling  ;-)  Instruktori profesionalni, trpelivi a ochotni poradit i mimo lekci.
Zazemi skvele, bezchybny servis jak na plazi tak i na mori, kdyz jsem trochu uletela  :D  Dostatek vsech velikosti kitu, bezna pomoc s nafukovanim, startovanim a pristavanim. Nejlepsi organizace jakou jsem kdy v kitecentru zazila.
Celkove panuje pratelska atmosfera, spolecne vecere jsou beznym zpestrenim. Nikdy nejezdim na stejne misto, ale tady udelam vyjimku a budu se sem rada vracet.

Karolina K.

Nejlepší místo, škola, přístup, parta, zázemí, vybavení a hlavně instruktoři  ;) Lukáš s Tomem jsou neuvěřitelní a opravdu trpěliví  :)

Jeden z prvních dotazů, jak jsi na tom se stranami: pravá a levá? Cože, co to je pravá a levá strana…  :D  Nevadí, tak od teď máme zelenou a červenou  ;)

Opravdu doporučuji všem, kdo se chtějí učit kitovat či se posunout na další úroveň, aby se přihlásili na kurz sem  ;)  Pokud jsem čemukoliv nerozuměla, našli jiný způsob, jak mi to vysvětlit a ukázat, dokud jsem to opravdu nechopila  :)
Pokud se mi něco nepovedlo, hned mi bylo vysvětleno, co jsem udělala a že tohle byl toho následek. I přes silné zvyky, které člověk v sobě má, našli kluci způsob, jak mne zvyků zbavit a jezdit  :)  
Dokonce jsou natolik šikovní, že jsme na pravou stranu zvládli i více než, co bych se měla naučit  ;)  Jsou opravdu skvělí a vím, že vždy budu kamarádům doporučovat Vás  ;)   :)
Brzy na viděnou ;

Petr a Robert G.

Moc děkujeme skvělému trenérovi a kamarádovi Lukashovi za perfektní vedení, metodiku a nekonečnoutrpělivost při našem kurzu výuky kiteboardingu v Egyptě s Kite4fun. Zjistíte, že žádné hranice ani limity neexistují, jsou jen v našich hlavách a myšlenkách. A to je velká výzva! Pokud máte ještě k ruce človíčka se srdcem na správném místě jakým Lukash je, může být tato nevyšlapaná cesta pro vás o velký kus schůdnější. Ještě jednou moc děkujeme za všechno, mějte se moc krásně a doporučujeme všem kdo by si chtěl kiteboarding vyzkoušet poprvé v životě jako my :-) Petr a Robert

Jirka H.

Neskutečně trpělivý Lukáš,když ho poslechnete je úspěch zaručen. Skvělé zázemí centra.A jak už bylo řečeno předešlých příspěvcích,ten pocit,když začnete krájet hladinu,tak neskutečný zážitek a už se těším na další návštěvu v centru Kite4Fun. Všem doporučuji, scházejí se zde skvělí lidé ….:-)

Honza S.

Naprosto jedinečný zážitek když se poprvé rozjedete po hladině, začnete krájet vodu a necháte se unášet větrem. Perfektní organizace, trpělivý učitel Lukáš, skvělá parta lidí. Spokojenost ve všech ohledech a určitě to nebyla moje poslední návštěva :-) , ještě jednou díky

Honza S.

Karel S.

Pohoda, klídek, teploučko, čistá voda. Všichni jsme se naučili kitovat. Půjčovna vybavená pro každého a jakýkoli vítr, vyjma bezvětří :-D  . Byli jsme naprosto spokojeni a určitě se k Lukashovi vrátíme. Děkujeme!

Karel S.

Marek N.

Kurz s Kite4Fun naprosto předčil má očekávání! Lukash není jen veleúspěšný „rider“ ale i talentovaný, nadšený a nekonečně trpělivý učitel. Podmínky v kite centru jsou podle mě naprosto ideální pro učení a zdokonalování – pravidelný svěží vítr, velká modrozelená mělká laguna s písčitým dnem a příjemně teplou vodou, komunikace s instruktorem pomocí vysílaček, výbava do každého větru okamžitě k dispozici, asistence personálu při přípravě, startu a přistání kitu je samozřejmostí stejně jako velmi komfortní odpočinková zóna pro kitery s barem a Wi-Fi. Lukash a Andrea mají všechno pěkně zorganizováno a jsou vždy připraveni podat pomocnou ruku, když je potřeba. Rozhodně musím ocenit celkovou pohodovou a přátelskou atmosféru. Byl to naprosto úžasný týden! Podařilo se mi posunout podle mých představ, zajezdil jsem si „do bezvědomí“, úžasně se pobavil a potkat skvělé lidi. Už teď po příletu plánuju další návraty a výkonnostní posuny. Za mě tedy naprosto jasná volba. Všem můžu jen doporučit!”

Katka P.

Díky Kite4fun už také jezdím! Ještě jednou děkuji Lukášovi (Lukas Vogeltanz) za trpělivost a vlídnost, i když to se mnou neměl lehké :-)  učitel, lokalita, ubytování, dobrá parta a skvělá podpora v rámci celého pobytu od Andrea Jandovái. Ještě jednou všem díky (i spolubydlícím).

Viktor P.

Skvělý spot, krásní lidé … 100% doporučuji začátečníkům i pokročilým … těžko pohledat podobné podmínky v podobném poměru cena/kvalita. Lukáš je skvělý profík a Andrea je krásný tmelící prvek :) Držíme Vám palce a brzy aloha.

 

Tomas R.

Skvělý zážitek, super lidi, perfektní zázemí a hlavně moře a víííítr