Alpy

Nejsou v České Republice optimální podmínky, chybí sníh, sluníčko, vítr… Je tu varianta, jak lze toto obelstít. Stejně jako na lyže a na snowboard se vyráží do Alp. Stejně tak můžete vyrazit na snowkitingový kurz do Alp, který nezaberou mnoho dní! 

Nejbližší Alpské snowkite lokality jsou v Rakousku, nicménně se vyplatí ujet ještě pár kilometrů a dojet do Švýcarska, nebo do Itálie. Ve Švýcarsku je ideální snowkite spot pro začátečníky Bernina Pass a SilvaPlana, kde se jezdí na zamrzlém jezeře. Pro pokročilé jezdce se zde dá vymyslet krásný snowkiting výlet do okolních kopců.

Kite škola během zimní sezony pořádá SNOWKITE TRIP – ŠVÝCARSKO. Jedná se od 3-denní snowkite kemp včetně snowkitingového kurzu ve Švýcarský Alpách – Bernina Pass a případně další švýcarské lokality podle aktuálních podmínek. 
Snowkitingový kurz je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit snowkiting rychle, efektivně na jednom z nejlepších míst v Evropě. Doprava je řešena spolujízdou a ubytování přímo na spotu. Snowkite trip je vhodný i pro pokročilé jezdce, kteří se chtějí zdokonalit v kitování, můžou využít levnější varianty bez začátečnického kite kurzu. Jsi sám neváhej se přihlásit, případně položit jakýkoli dotaz.

  • Snowkiting trip - Švýcarsko

  • Švýcarsko snowkiting trip