Reference některých našich klientů

Michal J.

Ve škole kite4fun jsem zažil neuvěřitelně nádherný a vzrušující týden. Byla to paráda a každodenní radost z pokroků na kitu. Díky profesionálním instruktorům z kite4fun, metodice výuky, vybavení a parádnímu místu jsem se za týden naučil v kurzu Nezávislý kiter více než samouci za 2 roky. Jasně, že jsem vypil dost vody při učení, občas jsem se pral s drakem a neplánovaně jsem letěl pár metrů a bolelo mě tělo, ale každý den jsem se radoval z nových zkušeností a velkých pokroků. Instruktor Tomáš Pácl mě vedl pomocí vysílačky, dával přesné pokyny, chválil a motivoval. Místo v Egyptě bylo na učení ideální – čistá, teplá a mělká voda s písečným dnem. Celý tým kite4fun byl přátelský a profesionální. Mooooc jsem si to užil a těším se na další pokroky na kitu. Díky.

Zuzana K.

Moc děkuji celému týmu Kite4fun za super týden! Hlavně @Andrey Todd za trpělivost, ochotu a skvělý přístup při učení. Díky němu jsem se naučila jezdit a kiting si zamilovala, a už se nemůžu dočkat, až zase vyrazíme do Egypta znovu. Mají tam výborné zázemí, hromadu vybavení a úžasné podmínky pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Celý tým je velmi přátelský, a rádi se s vámi skamarádí a posedí na pivku. Určitě se co nejdříve vrátíme 

J.Laitner

Kitesurfing, to jsi ty, vítr, voda a neuvěřitelná porce zábavy a adrenalinu! Často jsem si říkal, že se ho „někdy“ musím naučit a pořád jsem to jen odkládal… Nu a asi před třemi týdny jsem se konečně odhodlal a řekl si, že buď teď, nebo nikdy, a odjel jsem do Egypta poznat na vlastní kůži, co tenhle úžasný sport obnáší a naučit se ho. Vybral jsem si školu www.kite4fun.cz a byla to trefa do černého! Česká Kite škola kousek od Hurghady, kterou vede parta fajn lidí a také místo se skvělým zázemím. I přesto, že mi vítr moc nepřál, tak jsem se díky Andrejovi a Tomášovi za týden nejen postavil na prkno, ale byl jsem schopen sám jezdit! Sám jsem trenér a vím, jak je pozitivní motivace pro klienta důležitá, a s vděčností přiznávám, že se mnou oba kluci měli opravdu svatou trpělivost. Jen pro příklad, za posledních 20let jsem si dohromady nespletl levou a pravou tolikrát, jako za těch pár dní na prkně 

M. Šulda

Jsme pořád plní dojmů z nádherného týdne, který opravdu vyšel na 100%. Neměli jsme čas ani na bazén, protože jen s krátkými odpočinky jsme  každý den strávili na kitu a hodně jsme se toho u vás naučili. Moc si ceníme mimořádných podmínek pro kiting i relaxaci v krásném, klidném a pohodovém prostředí.

Nela J.

Dokonala dovolena, kde jsem se konecne rozjezdila a prisvojila si 4. pilir kitingu – Feeling  ;-)  Instruktori profesionalni, trpelivi a ochotni poradit i mimo lekci.
Zazemi skvele, bezchybny servis jak na plazi tak i na mori, kdyz jsem trochu uletela  :D  Dostatek vsech velikosti kitu, bezna pomoc s nafukovanim, startovanim a pristavanim. Nejlepsi organizace jakou jsem kdy v kitecentru zazila.
Celkove panuje pratelska atmosfera, spolecne vecere jsou beznym zpestrenim. Nikdy nejezdim na stejne misto, ale tady udelam vyjimku a budu se sem rada vracet.

Karolina K.

Nejlepší místo, škola, přístup, parta, zázemí, vybavení a hlavně instruktoři  ;) Lukáš s Tomem jsou neuvěřitelní a opravdu trpěliví  :)

Jeden z prvních dotazů, jak jsi na tom se stranami: pravá a levá? Cože, co to je pravá a levá strana…  :D  Nevadí, tak od teď máme zelenou a červenou  ;)

Opravdu doporučuji všem, kdo se chtějí učit kitovat či se posunout na další úroveň, aby se přihlásili na kurz sem  ;)  Pokud jsem čemukoliv nerozuměla, našli jiný způsob, jak mi to vysvětlit a ukázat, dokud jsem to opravdu nechopila  :)
Pokud se mi něco nepovedlo, hned mi bylo vysvětleno, co jsem udělala a že tohle byl toho následek. I přes silné zvyky, které člověk v sobě má, našli kluci způsob, jak mne zvyků zbavit a jezdit  :)  
Dokonce jsou natolik šikovní, že jsme na pravou stranu zvládli i více než, co bych se měla naučit  ;)  Jsou opravdu skvělí a vím, že vždy budu kamarádům doporučovat Vás  ;)   :)
Brzy na viděnou ;

Petr a Robert G.

Moc děkujeme skvělému trenérovi a kamarádovi Lukashovi za perfektní vedení, metodiku a nekonečnoutrpělivost při našem kurzu výuky kiteboardingu v Egyptě s Kite4fun. Zjistíte, že žádné hranice ani limity neexistují, jsou jen v našich hlavách a myšlenkách. A to je velká výzva! Pokud máte ještě k ruce človíčka se srdcem na správném místě jakým Lukash je, může být tato nevyšlapaná cesta pro vás o velký kus schůdnější. Ještě jednou moc děkujeme za všechno, mějte se moc krásně a doporučujeme všem kdo by si chtěl kiteboarding vyzkoušet poprvé v životě jako my :-) Petr a Robert

Jirka H.

Neskutečně trpělivý Lukáš,když ho poslechnete je úspěch zaručen. Skvělé zázemí centra.A jak už bylo řečeno předešlých příspěvcích,ten pocit,když začnete krájet hladinu,tak neskutečný zážitek a už se těším na další návštěvu v centru Kite4Fun. Všem doporučuji, scházejí se zde skvělí lidé ….:-)

Honza S.

Naprosto jedinečný zážitek když se poprvé rozjedete po hladině, začnete krájet vodu a necháte se unášet větrem. Perfektní organizace, trpělivý učitel Lukáš, skvělá parta lidí. Spokojenost ve všech ohledech a určitě to nebyla moje poslední návštěva :-) , ještě jednou díky

Honza S.

Karel S.

Pohoda, klídek, teploučko, čistá voda. Všichni jsme se naučili kitovat. Půjčovna vybavená pro každého a jakýkoli vítr, vyjma bezvětří :-D  . Byli jsme naprosto spokojeni a určitě se k Lukashovi vrátíme. Děkujeme!

Karel S.